درباره ما

شرکت A3


پنل بتنی محصولی ابداعی است از جنس بتن واقعی که با استفاده از تکنولوژی بتن و تکنیک های اجرایی با حداقل ضخامت، تولید و نصب می شود. این محصول مناسب استفاده در سطوح داخلی و خارجی، در کف و دیوار است و این امکان را فراهم می آورد که در همه فضاها و در تمام شرایط بتوان به سطوح تمام شده بتن اکسپوز دست یافت. پنل های بتنی در ابعاد، بافت ها، رنگ ها و چیدمان بولت های مختلف تولید می شوند و این ویژگی را دارند که برای همه شرایط محیطی با جزئیات مورد نظر مشتری و طراح تولید شوند. شایان ذکر است که گروه A3 در حوزه تولید مبلمان شهری نیز دارای تجربه، توان فنی زیاد و طرح های متنوع می­باشد.

در راستای انجام کارهای خاص و متمایز قدم های بلندی در بهبود روزافزون کیفیت تولید پنل های پیش ساخته بتنی (با تنوع در رنگ و بافت و شکل) ، طراحی و اجرای انواع مبلمان بتنی برداشته ایم.البته در بکارگیری بتن های پر مقاومت ، سبک ، خود تراکم، رنگی ، شفاف و…و همچنین تعمیر و بازسازی سطوح نمایان سازه های بتن اکسپوز نیز فعالیت داشته ایم.

 ما به منظور حفظ و توسعه ارزش نام تجاری سازمان ( برند سازی ) و بالا بردن سطح حرفه ای فعالیت هایمان، بر حفظ سلامت و صداقت در کلام و برقراری روابط کاری سالم و بدون حاشیه با اعضا سازمان ، تامین کنندگان ، پیمانکاران فرعی ، همکاران حرفه ای ( سایر طراحان و مشاوران…) و کارفرمایان اصرار داریم.

حفظ ایدئولوژی های محوری ، کسب رضایت کارفرمایان و توسعه ی بستر فعالیت های سازمان ، سه رکن اصلی و اساسی ما در تمام زمینه های اخلاقی و حرفه ای است. در این راستاد ارتقای کیفیت اجرای و دقت در پیاده سازی حداکثری جزئیات را  پایه و اساس نگرش سازمانی خود قرار داده ایم.

لازم به تاکید است ما به عنوان بازوی کوچکی از صنعت ساختمان کشور همواره در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی و حرفه ای مان کوشیده ایم تا به سهم خود زمینه ی ارتقای کیفی خدمات مربوط به صنعت ساختمان را با ارائه ی خدمات متفاوت ساختمانی و فنی فراهم آوریم.

اعضاء